Ak_Wykładziny Aleksander Kurek

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Ak_Wykładziny Aleksander Kurek

Materiał informacyjny

Firma AK_WYKŁADZINY to ceniony wykonawca podłóg z siedzibą w Warszawie. Działamy na terenie całej Polski, oferując profesjonalny montaż wykładzin i paneli podłogowych Klientom indy-widualnym oraz firmom. Fachowo i solidnie montujemy wykładziny: obiektowe, biurowe, hotelowe i przemysłowe w: lokalach i domach mieszkalnych, biurach, obiektach usługowych i handlowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Nasz zespół tworzony jest przez wykwalifikowanych specjalistów, zapewniających fachową pomoc w doborze dostosowanych do Państwa potrzeb i specyfiki wnętrz materiałów i technik wykończenio-wych. Montując wykładziny, korzystamy z zaawansowanych technologii i wysokiej jakości materiałów instalacyjnych, co w połączeniu z doświadczeniem naszych fachowców przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres realizowanych przez nas usług do konkretnych potrzeb Klientów. Zapewniamy solidną i terminową realizację wszystkich po-wierzonych nam zleceń I konkurencyjne ceny usług.

Świadczone przez nas usługi to m.in.:

Zapraszamy do kontaktu
https://www.akwykladziny.pl/
Ak_wykładziny - Strona główna | Facebook

Telefon: +48 511 211 719
E-MAIL: biuro@akwykladziny.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.