Artykuł tylko dla dorosłych

Artykuł do którego zamierzasz przejść zawiera informacje, które możesz uznać za niestosowne. Mogą to być treści o tematyce erotycznej, wulgaryzmy, materiały drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę na tę stronę na własną odpowiedzialność!

Nie mam 18 lat Przejdź do artykułu

Materiał informacyjny

Błysk Service Usługi Porządkowe

Materiał informacyjny

Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży usług porządkowych. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Radzyminie. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników, posiadających odpowiednią wiedzę na temat skutecznych i efektywnych sposób kompleksowego czyszczenia, sprzątania czy dezynfekcji.

Nasze usługi świadczymy zarówno w domach, mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, magazynach, biurach czy wspólnotach mieszkaniowych. Chętnie podejmujemy się takich zleceń, jak sprzątanie po remontach i innych pracach budowlanych. Do naszej oferty zaliczamy również sprzątanie obiektów sportowych typu fitness kluby, siłownie itp. oraz utrzymywanie czystości terenów zielonych. Prowadzimy także specjalistyczne pra-ce z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, takie jak maszynowe czyszczenie posadzek.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów prowadzimy usługi z zakresu ozonowania domów, mieszkań i samochodów. Decydując się na współpracę z naszą firmą pozbędziesz się uciążliwych zapachów, chorobotwórczych drobnoustrojów, bakterii, wirusów i grzybów z powietrza oraz powierzchni ścian i mebli.

Wszystkie zlecenia wykonujemy sumiennie, rzetelnie, dokładnie i terminowo. Do realizacji usług stosujemy sprawdzone środki czystości pochodzące od znanych i cenionych producentów. Posiadamy profesjonalne wyposażenie obejmujące wysokiej klasy sprzęt, akcesoria oraz urządzenia, dzięki którym sprzątane przez nas obiekty cieszą perfekcyjnym porządkiem, czystością i sterylnością.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
https://www.sprzatanie-blyskservice.com.pl/
https://www.facebook.com/B%C5%82ysk-Service-102929471354343

+48 798 713 118
+48 600 156 982
kontakt.blyskservice@gmail.com

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.