Materiał informacyjny

CAR&REST #TworzymyNoweWspomnienia

CAR&REST #TworzymyNoweWspomnienia
Materiał informacyjny

Firma CAR&REST powstała po to, aby wszystkim naszym klientom zafundować niezapomniane wakacje. Nie bez powodu w naszej nazwie znalazło się „REST”. Słowo, które w języku angielskim oznacza wypoczynek, spokój, wytchnienie. Całość nazwy odnosi się do charakteru oferowanych przez naszą firmę samochodów, ale chcemy również, aby to słowo nabrało szerszego znaczenia.

Wszystko po to, aby każdy wyjazd był dla naszych klientów prawdziwą przyjemnością i aby razem z nami mogli powiedzieć, że #TworzymyNoweWspomnienia.

W ramach swojej działalności podejmujemy działania zmierzające do promowania bezpiecznego i etycznego caravaningu. Caravaningu, który nie będzie wpływa destrukcyjnie na środowisko. Zwracamy uwagę na odpowiedzialny i przemyślany wypoczynek. W tym celu prowadzimy też różnego rodzaju szkolenia z umiejętności obsługi kampera.

Wierzymy w to, że można połączyć promowanie idei caravaningu z dbaniem o środowisko naturalne.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kamperów włoskiego producenta firmy RIMOR i dzięki temu posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarza kamperów i kamper-vanów pozwalających zaspokoić nawet największe wymagania odbiorców. Poza sprzedażą oferujemy wynajem kamperów, van’ów oraz samochodów terenowych z namiotami dachowymi. Oferta wynajmu dostępna jest przez cały rok – „W naszej firmie kampery odpoczywają na wyjeździe 😊”.
Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy absolutnie fantastyczne rozwiązanie – mobilne box’y kamperowe, polskiego producenta firmy EscapeVans. Rozwiązanie to w łatwy sposób pozawala zamienić swój osobowy samochód w mini kampera, korzystając w pełni z funkcjonalności samochodu osobowego.
Oferta firmy skierowana jest nie tylko dla miłośników caravaningu, ale również miłośników i inwestorów równocześnie, którzy chcą tworzyć nowe wspomnienia i jednocześnie zarabiać na wynajmie swoich samochodów. Jest to autorska oferta inwestycyjna, o której można dowiedzieć się więcej kontaktując się z nami.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na CAMP4U lub do przejścia na naszą stronę www.car4rest.com

Zapraszamy:

Na bieżąco pojawiają się również nowe wiadomości w mediach społecznościowych, gdzie zachęcamy wszystkich do śledzenia nas.

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.