.

Dbajmy o siebie, dbajmy o innych – Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o. zaprasza!

Dbajmy o siebie, dbajmy o innych – Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol Sp. z o.o. zaprasza!
.

Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny Atol w Oleśnicy to obiekt, który w swoim zapleczu posiada wielorakie formy spędzania czasu wolnego w sposób sportowo-rekreacyjny.

Klienci mogą skorzystać z basenu krytego z kompleksem saun przy ul. Brzozowej 7, a w sezonie letnim również z basenu otwartego z miejscem dla graczy w siatkówkę oraz Atol Plażą z leżakami i parasolami. Obok obiektu OKR Atol przy ul. Spacerowej 20 funkcjonuje od niedawna stacja rowerowa, która ułatwia klientom swobodne podróżowanie po mieście, w tym również dostanie się do kompleksu. Klienci również mogą skorzystać z wynajmu wiaty grillowej, która posiada zadaszenie oraz podłączenie do wody i prądu.

Atol City – miasteczko zabaw w sezonie letnim

W sezonie letnim udostępniona zostaje usługa Atol City czyli miasteczko zabaw z dmuchańcami, dżunglą, dużymi klockami oraz wieloma innymi zabawkami. Na tym terenie oferujemy również opcję zorganizowania urodzin, ze specjalną strefą dla jubilatów.

Saunarium i inne atrakcje strefy relaksu

W budynku obok (ul. Spacerowa 20) znajduje się strefa saunarium wraz z grotą solną. Dla klientów, którzy z różnych powodów nie mogą przebywać w saunach z wysoką temperaturą - proponujemy laconium, czyli miejsce z koloroterapią, muzyką oraz podgrzewanymi kamiennymi leżankami - idealne miejsce na relaks i odpoczynek. W tym samym obiekcie znajduje się również gabinet masażu, który oferuje masaże od klasycznych/relaksacyjnych po sportowe/lecznicze, a również od niedawna zabiegi ultradźwiękami, aparatem antycellulitowym oraz masaże łączące działanie relaksujące z leczniczym organizowane w grocie solnej.

Squash, siłownia i fitness dla aktywnych

Dla klientów lubiących dynamiczny sport proponujemy squash. W obiekcie przy ul. Spacerowej 20 posiadamy 2 korty przystosowane do uprawiania tego sportu. Piętro wyżej umiejscowiona jest siłownia otwarta od godzin porannych do późno wieczornych (6-22) wraz z trenerem personalnym czuwającym nad bezpieczeństwem klientów. Obok siłowni znajduje się sala fitness. Oferujemy szeroki zakres zajęć - począwszy od żywych, spalających kalorie, w których pracuje się na ciężarze swojego ciała, kontynuując na zajęciach z wykorzystaniem sprzętu dostępnego na sali fitness m.in. stepów marki Reebok oraz rowerkach Tomahawk używanych podczas obleganych zajęć indoor cycling oraz już za chwilę również angażując projektor i tablicę do wyświetlania tras rowerowych, kończąc na rozciągających i uspokajających zajęciach jogi.

Pozostałe atrakcje OKR Atol

OKR Atol proponuje również skorzystanie z kortów tenisowych umiejscowionych przy basenie krytym oraz hali sportowej. W sezonie letnim działa również ścianka wspinaczkowa - dla wielbicieli wspinaczek oraz przystań wodna przy stawach miejskich. Pozostałe obiekty należące do OKR Atol, oferujące szeroki wachlarz możliwości to stadion lekkoatletyczny z dwoma boiskami oraz hala sportowa wraz z sauną, którą można wynająć na określony czas (na wyłączność). W sezonie zimowym dla wszystkich wielbicieli łyżew startuje lodowisko. Więcej informacji, cenniki i oferta na stronie: https://atol.olesnica.pl/

.

plus.polskatimes.pl

obniżka -50% na Czarny Weekend

30-dniowy dostęp do Polska Times online

10,00 20,00

Czarny weekend trwa! Do 29.11 kup prenumeratę cyfrową za połowę ceny i ciesz się dostępem do aktualnego wydania gazety bez wychodzenia z domu.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.