Dla wszystkich miłośników wędkarstwa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Zander Shop

Dla wszystkich miłośników wędkarstwa

Materiał informacyjny Zander Shop

Sklep Zander Shop powstał z pasji do łowienia ryb drapieżnych, postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym dlatego marka tworzona przez nas nie jest sztucznie wytworzona czy nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku z klienta. Do każdego klienta podchodzimy całkowicie indywidualnie, nikogo nie pomijamy, wiedząc jak trudno jest czasem zacząć swoją przygodą z połowem ryb drapieżnych. Po dwóch latach prowadzenia sklepu stacjonarnego postanowiliśmy przenieść się online.

Naszą pracę traktujemy jako pasję i przyjemność, a zatem w przysłowiowym „Zanderku” nigdy nie zastaniesz sztucznej czy napiętej atmosfery. Nasza ekipa służy radą i rozmową każdemu kto do nas zawita. Oferujemy bardzo szeroką gamę przynęt spinningowych przeznaczonych do połowu każdej możliwej ryby drapieżnej w naszym kraju. W naszym sklepie znajdziesz zarówno tani sprzęt wysokiej jakości dla początkujących jak i produkty z najwyższej półki dla najbardziej wymagających klientów. Poza wędziskami i przynętami dysponujemy specjalistyczną odzieżą wędkarską, która pozwoli łowić Ci kiedy tylko zechcesz we wszystkich możliwych warunkach.

Współpracujemy z wieloma dystrybutorami i markami sprzętu wędkarskiego w Polsce jak i na całym świecie, także jesteśmy dobrać i sprowadzić wszystko co akurat jest Ci potrzebne. Posiadamy również szeroką ofertę sprawdzonych i łownych przynęt wykonanych przez polskich rękodzielników. Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa, chcesz porozmawiać na temat sprzętu i ryb, kompleksowo zaopatrzyć się w sprzęt i przynęty – zapraszamy serdecznie.

Sklep wędkarski Zander Shop
Chełmska 9, 00-724 Warszawa
+48794245955, https://m.facebook.com/103898474335792

Materiał informacyjny Zander Shop

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.