Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Ewelina Lisowska, kobieta dwóch pasji: muzyki i kick-boxingu

Czytaj dalej
Fot. Karolina Misztal
Paweł Gzyl

Ewelina Lisowska, kobieta dwóch pasji: muzyki i kick-boxingu

Paweł Gzyl

Ewelina Lisowska powraca z nowym albumem - „4”. Przy tej okazji opowiada nam, jak ćwiczy kick-boxing i sama sobie radzi z życiowymi problemami.

Regularnie nagrywasz nowe albumy - bo dostajemy je co dwa lata. Lubisz systematycznie pracować nad piosenkami?

Wynika to z tego, że dużo piszę i chcę się tym, co stworzyłam, dzielić z fanami. To normalne i naturalne.

Jak powstają Twoje piosenki?

Nie jest to regularna praca, bo muszę poczuć, że mam w sobie głód twórczy. Że chcę usiąść i coś napisać. Wtedy mam poczucie, że powstanie coś fajnego.

Tak powstała Twoja nowa płyta?

Ten album powstał, kiedy miałam remont w mieszkaniu. Przeprowadziłam się wtedy na trzy miesiące do rodziców. I tam, w bliskim mi otoczeniu, tak łatwo pisało mi się utwory na płytę, że wręcz same sypały mi się jak z rękawa. Po tym doświadczeniu stwierdziłam, że zostawiam cały komputer i sprzęt nagrywający u rodziców. I teraz kiedy mam ochotę, jadę do nich i tam pracuję nad piosenkami, bo czuję, że w ich domu panuje dobra aura i nikt mnie tam nie rozprasza.

Dlaczego tym razem zrezygnowałaś z rockowych utworów i nagrałaś całkowicie popowy album?

Chciałam tą płytą wykonać ukłon wobec tych fanów, którzy poznali Ewelinę Lisowską dzięki radiowym przebojom. Poprzednie płyty były niespójne z moim medialnym wizerunkiem. Wcześniej prezentowałam popowe single - a na albumach były zarówno popowe, jak i rockowe piosenki. Tym razem chciałam tego uniknąć.

Dlaczego Lisowska nagrała "radosną" płytę?Skąd pasja do sztuki walki? Jak wygląda życie uczuciowe artystki? O tym w dalszej części wywiadu

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.