Glamping Podniebny

Czytaj dalej
.

Glamping Podniebny

.

Glamping Podniebny to miejsce, którego twórcami jest para paralotniarzy- Magda i Przemek, znający i kochający lądowisko Borsk od wielu lat. To tutaj na kaszubskiej ziemi, na granicy lasu Borów Tucholskich oraz ogromnej połaci otwartej, trawiastej przestrzeni, pod kopułą niesamowicie gwiaździstego nieba powstało to unikatowe miejsce.

Ideą ośrodka jest zapewnienie gościom maksimum komfortu i wygody przy zachowaniu biwakowego, luźnego stylu wypoczynku, jaki dają namioty. Stąd odczuwalne duże poczucie wolności, na które wpływają wielkie panoramiczne okna i świetliki dachowe oraz przestrzeń wokół namiotów sprawiająca wrażenie nieograniczonej. Namioty wyposażone zostały z myślą o maksymalnej funkcjonalności oraz dbałością o każdy detal.

Centralnym punktem w każdym namiocie jest duża łazienka, która wydziela ścianami strefy użytkowe. Na froncie namiotu znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem i widokiem przez panoramiczne okno na naturę - lasy i przestrzeń lądowiska. Na drugiej ściance postawiono doskonale wyposażoną kuchnię , a na kolejnej znajduje się garderoba oraz schodki do wejścia na antresolę - miejsce sypialniane dla kolejnych 2 osób. Dwa namioty posiadają całkowicie prywatny dostęp do sauny połączonej z domkiem. Namioty zostały wykończone w najwyższym standardzie w stylu, który stanowi mariaż nowoczesnego surowego loftu z elementami rustykalnymi, swojskimi. Wszystko to daje przyjemną dla oka kompozycję, wspomagającą efektywny wypoczynek.

Goście przyjeżdżając do Glampingu Podniebnego nie muszą martwić się o zakupy takie jak herbata, kawa, cukier itp. Zadbano o to, aby standard porównywalny był z tym w luksusowych hotelach, z tym że wzbogacony jeszcze bliskością natury, urokliwym oświetleniem na tarasie oraz możliwością grillowania czy rozpalenia ogniska.

Na terenie ośrodka znajduje się pięć namiotów sferycznych o powierzchni 35 m2 dla 4-5 osób, Tiny House- mały drewniany domek na kółkach dla 2-3 osób oraz recepcja.

W każdym z obiektów znajduje się duży taras z oświetleniem, prywatnym grillem oraz meblami tarasowymi. Namioty z sauną posiadają dodatkowo dwa rozkładane leżaki.

Na terenie lądowiska jest możliwość odbycia lotu paralotnią w towarzystwie instruktora z firmą Collage Loty Paralotnia.pl- właścicielem Glampingu Podniebnego. Lot daje możliwość wzniesienia się na wysokość nawet 700 m z widokami na okolicę w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

www.lotyparalotnia.pl
https://www.facebook.com/LotyWidokoweParalotnia

Wokół Glampingu znajduje się wiele kilometrów ścieżek rowerowych po duktach leśnych, mnóstwo większych i mniejszych jezior wraz z Jeziorem Wdzydzkim zwanym Morzem Kaszub, z pełną infrastrukturą turystyczną - pomostami, plażami, wypożyczalniami sprzętu wodnego. W pobliżu jest także rzeka Wda, słynąca z malowniczych spływów kajakowych.

W miejscowości Borsk znajduje się również kilka restauracji, także z możliwością dowozu posiłku oraz doskonale wyposażony sklep.

Poczuj się ekskluzywnie w naturalnej bliskości lasów na Glampingu Podniebnym!

Zapraszamy - Magda i Przemek.

Tu podaj tekst alternatywny

Zarezerwuj swój pobyt.
Tel. 570-750-045 | 696-024-884
https://podniebny.pl/
https://www.facebook.com/GlampingPodniebny

Adres Glampingu Podniebnego:
Lądowisko 101,
83-442 Borsk

.

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.