Hotel Stork w Brodnicy

Czytaj dalej
.

Hotel Stork w Brodnicy

.

Trzygwiazdkowy Hotel Stork znajduje się w spokojnej części brodnickiej starówki. Cztery piętra obiektu mieszczą 31 klimatyzowanych pokoi, restaurację serwującą dania kuchni polskiej oraz 5 sal konferencyjno- szkoleniowych.

Goście hotelu mogą skorzystać z jacuzzi, sauny oraz sali fitness.

Hotel proponuje pomoc w organizacji atrakcji w okolicy, takich jak:

Atrakcyjne położenie hotelu w obszarze Zielonych Płuc Polski, oraz w bliskość Brodnickiego Parku Krajobrazowego z Rezerwatem Rzeki Drwęcy (obszar Natura 2000), czyni go idealną bazą dla wszystkich chcących poznać walory przyrodnicze tej części Polski.
Hotel Stork to miejsce, gdzie na wyciągnięcie ręki możesz doświadczyć bliskości i uroku starego miasta, które w swojej ponad 700 letniej historii, zachowało liczne zabytki z czasów swojej lokacji.

Stąd możesz rozpocząć pasjonującą podróż od średniowiecznych wąskich uliczek, przez osiemnastowieczne kamienice, po dzisiejszą architekturę i centra handlowe.

W okolicy nie brakuje atrakcji dla pasjonatów historii, zwłaszcza czasów międzywojennych oraz II wojny światowej. Okoliczne tereny przez wieki były strefą pogranicza, począwszy od czasów krzyżackich, po zabory i II RP, dlatego warto zgłębić historię królewskiego miasta, które niczym malutka perełka ukryta w lasach pojezierza i jako odbicie historii tych ziem, czeka aby je na nowo odkryć.
https://www.hotelstork.pl/

.

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.