Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Jessica Ziółek o Arku Miliku: Gramy do jednej bramki. Rozmowa z dziewczyną Arka Milika

Czytaj dalej
Fot. Szymon Brzóska
Arkadiusz Nauka

Jessica Ziółek o Arku Miliku: Gramy do jednej bramki. Rozmowa z dziewczyną Arka Milika

Arkadiusz Nauka

Jessica Ziółek to jedna z najsłynniejszych wśród naszych WAG’s, czyli żon i dziewczyn piłkarzy. Partnerka Arkadiusza Milika to także znana postać w świecie mody. Jak młoda siemianowiczanka radzi sobie na salonach? Rozmawiał Arkadiusz Nauka.

Robert Lewandowski w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że w Polsce mało kto rozumie, jak ważną rolę w życiu piłkarza odgrywa kobieta. Jaką rolę w życiu Arkadiusza Milika odgrywa Jessica Ziółek?
Nie ma znaczenia, czy jesteś dziewczyną sportowca, czy lekarza. Najważniejsze jest wsparcie i ciepło rodzinne - to podstawa każdego związku. Życie partnerek czy żon piłkarzy jest w dużej mierze podporządkowane rytmowi pracy sportowca: treningi, mecze, kontuzje, sukcesy. Tak też jest i w moim przypadku, choć mam swoje życie, plany i marzenia. Kiedy trzeba jednak, zawsze jestem przy Arku. On natomiast motywuje mnie do działania, wspiera w moich dążeniach. Naszą największą zaletą jest to, że się uzupełniamy i gramy do jednej bramki (śmiech).

Jak się poznaliście? Czy już wtedy spodziewała się pani, że Arek osiągnie tak wiele w sporcie?
Poznaliśmy się w galerii handlowej, byłam tam z mamą i kupowałam prezent dla kogoś z rodziny. Arek podszedł do mnie i poprosił o numer telefonu. Nie dałam mu go, tylko powiedziałam, aby znalazł mnie na Facebooku i… za chwilę było zaproszenie do znajomych. Nie wiedziałam wówczas, że jest piłkarzem i w najśmielszych snach nie spodziewałam się, że zajdzie tak daleko.

Gdyby spojrzeć na przekazy medialne, to Arkadiusz Milik jest człowiekiem maksymalnie skupionym na grze w piłkę.
Arek jest cudownym człowiekiem o wielkim sercu. Jego ogromną pasją jest piłka nożna - jako mały chłopczyk marzył o tym, żeby grać w Ekstraklasie i udało się. Spełnił swoje marzenia. Kocham w nim to, że stara się także spełniać marzenia innych, nie zapomina o nikim i niczym. Jest bardzo ambitny i mocno skupiony na celu. Poza tym swoim uśmiechem zaraża wszystkich.

No to powiedzmy, jak wygląda życie u boku sławnego piłkarza? Czy jest w ogóle szansa na to, żeby spokojnie sobie pójść np. do kina, nie wzbudzając sensacji?
Neapol, gdzie obecnie mieszkamy, to bardzo specyficzne miejsce. Tutaj wszyscy żyją piłką nożną, są jej fanatykami i faktycznie, swobodne chodzenie po ulicy nie jest możliwe (śmiech). Każdy chce sobie zrobić z Arkiem zdjęcie, dotknąć go, zapytać, co u niego i jak się czuje. Ale nie przeszkadza nam to, przywykliśmy do tego, przyjmujemy to z uśmiechem. W Polsce jest nieco inaczej, spokojniej. Wiele osób poznaje Arka, ale wstydzi się podejść do niego, poprosić o autograf.

Sława na co dzień przeszkadza czy pomaga?
Wszystko ma swoje dobre i złe strony. Popularność Arka sprawia, że czasem jest łatwiej coś załatwić, przyspieszyć. Z drugiej strony ludzie mają określone zdanie, niejednokrotnie błędne, na temat znanych osób, szufladkują nas i trudno jest z tym walczyć.

Co o  Arkadiuszu Miliku mówi jego partnerka? Jaką rolę w życiu sportowca odgrywa jego kobieta? Jakim człowiekiem jest Milik? Czym zajmuje się Jessica Ziółek?

Przeczytajcie rozmowę!

Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Arkadiusz Nauka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.