Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Kamil, jesteś wielki! Stoch ma złoty medal, dziś drużynowy konkurs skoków w Pjongczang, a Szczyrk trzyma kciuki za Hulę

Czytaj dalej
Fot. Paweł Relikowski / Polska Press
Jacek Sroka

Kamil, jesteś wielki! Stoch ma złoty medal, dziś drużynowy konkurs skoków w Pjongczang, a Szczyrk trzyma kciuki za Hulę

Jacek Sroka

Po sobotnim sukcesie Kamila Stocha powoli opadają emocje. Mamy złoto i jest pięknie. Ale może być jeszcze piękniej, gdyby dziś w konkursie drużynowym polska ekipa sięgnęła po medal. A w drużynie jest Stefan Hula, nasz chłopak ze Szczyrku.

W drużynie wystąpią dziś Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Stefan Hula (transmisja od godz. 13.30). Każdy medal będzie sukcesem, a szczególnego znaczenia nabiera on dla 31-letniego Stefana Huli, szczyrczanina. Polska od dawna go ceniła, ale szczerze pokochała po tym, jak w olimpijskim konkursie na normalnej skoczni w ubiegłą sobotę szedł po złoto po wspaniałym pierwszym skoku, a ostatecznie - przez wiatr, punkty i dobre skoki rywali - sklasyfikowano go na 5. miejscu. Medal przeszedł mu koło nosa... Dziś Stefan może mieć upragniony krążek. Trzymamy kciuki. Cały Szczyrk i cała Polska.

SKOKI NARCIARSKIE: KONKURS DRUŻYNOWY PJONGCZANG NA ŻYWO

Dziś w Pjongczangu na podium może stanąć Stefan Hula ze Szczyrku

W sobotę Polacy wywalczyli w Korei Południowej pierwszy olimpijski medal. Dziś na olimpijskim podium może stanąć zawodnik z naszego regionu.

Kamil Stoch, triumfując w sobotę na dużej skoczni w Pjongczangu, po raz trzeci został mistrzem olimpijskim w skokach. To jednak nie koniec narciarskich emocji na igrzyskach. Dziś o godzinie 13.30 polskiego czasu w Korei Południowej rozegrany zostanie konkurs drużynowy, w którym bardzo liczymy na medal naszych skoczków.

W składzie polskiej drużyny poza Stochem wystąpią Dawid Kubacki, Maciej Kot i Stefan Hula. Ten ostatni pochodzi ze Szczyrku i dziś kciuki za niego trzymać będą całe Beskidy, gdyż drugi z zawodników naszego regionu w kadrze Stefana Horngachera, znajdujący się w Pjongczangu - Piotr Żyła z Wisły - zanotował ostatnio spadek formy i nie wystąpił w żadnym z olimpijskich konkursów.

Pozostało jeszcze 47% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Jacek Sroka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.