Materiał informacyjny

Mała Toskania w Małopolsce

Mała Toskania w Małopolsce
Materiał informacyjny

Winnica Chodorowa to winnica, która powróciła do staropolskiej tradycji winiarskiej. Od 2012 roku tworzy najwyższej jakości wina o wyjątkowej świeżości i wspaniałym aromacie. Znajdziecie ją na Małopolskim Szlaku Winnym.

Chcecie poczuć się niczym w słonecznej Toskanii? Odwiedźcie winnicę Chodorowa położoną pośród wzniesień Pogórza Rożnowskiego. Można tu podziwiać przepiękne i malownicze widoki, ale także dowiedzieć się sporo na temat win, uprawy winorośli oraz innych tematów pokrewnych. To dzięki temu, ze właściciele Winnicy Chodorowa starają się ciągle zgłębiać swoją wiedzę o uprawie winorośli i produkcji wina, zarówno na studiach enologicznych organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, jak również na różnorodnych specjalistycznych kursach prowadzonych przez stowarzyszenia winiarskie.

Winnica znajduje się nie tylko na Małopolskim Szlaku Winnym, ale także na Szlaku Architektury Drewnianej więc jest to podwójna atrakcja turystyczna. Jest to miejsce, które po prostu trzeba odwiedzić będąc w Małopolsce. Chętni mogą spróbować różnych rodzajów win, które zdobyły nagrody nie tylko w polskich, ale także w międzynarodowych konkursach.

Więcej szczegółów na temat Winnicy Chodorowa znajdziecie tutaj http://winnicachodorowa.pl/

Więcej informacji na temat Małopolskiego Szlaku Winnego: http://www.malopolskiszlakwinny.pl/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.