Meble Sosnowe STar

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Meble Sosnowe STar

Meble Sosnowe STar

Materiał informacyjny Meble Sosnowe STar

Zakup mebli drewnianych to najczęściej inwestycja na lata. Tak przynajmniej być powinno – w praktyce niestety często okazuje się, że sprzęty bardzo szybko niszczeją lub wręcz psują się tak, iż nie da się z nich więcej korzystać. Aby uniknąć tego typu sytuacji i cieszyć się trwałymi, pięknymi meblami o wiele dłużej, należy zaopatrzyć się w nie u rzetelnego producenta. Jak jednak go rozpoznać wśród wielu podobnych firm?

Najlepszym probierzem tego, jak bardzo możemy liczyć na dane przedsiębiorstwo, są oczywiście referencje od dotychczasowych klientów, zadowolonych zarówno z nabytego produktu, jak i z obsługi. Gdy nie znamy osobiście nikogo takiego, zawsze można zasięgnąć opinii w internecie, biorąc jednakże poprawkę na to, że niektóre komentarze na forach mogą być tworzone na zlecenie konkurencji. Takie czasy – co zrobić.

Obiektywne wyróżnienia

Znacznie bardziej obiektywną formą rekomendacji są rozmaite atesty czy certyfikaty wystawiane przez niezależne instytucje. Świetnym przykładem jest choćby serwis Prokonsumencki.pl, który wyróżnia firmy szczególnie dbające o swych klientów. W tym gronie, jeśli chodzi o producentów mebli z drewna, znalazło się choćby przedsiębiorstwo Meble Sosnowe STar, działające w Warszawie i Mińsku Mazowieckim, ale też w internecie (sklep MebleSosnowe.eu).

Otwartość na klientów

O postawie pt. „frontem do klienta" świadczyć też może gotowość do udzielenia odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania, indywidualne podejście do nietypowych nawet pomysłów oraz fachowe doradztwo w kwestii doboru np. odpowiednich materiałów czy funkcjonalnych, acz nie zawsze oczywistych rozwiązań. Nieoceniona okazuje się także usługa dostawy zakupionych mebli na miejsce docelowe, dzięki czemu nie musimy martwić się o należyte ich zabezpieczenie w transporcie.

Bogate doświadczenie, bogaty asortyment

Innym czynnikiem, który na pewno warto wziąć pod uwagę, poszukując zaufanego producenta mebli drewnianych, jest jego doświadczenie. Z jednej strony wskazuje na nie to, od ilu już lat dana firma z powodzeniem się utrzymuje na rynku, z drugiej zaś – bogata oferta. Jeśli firma nie ogranicza się np. tylko do szaf i zabudowy wnękowej, ale proponuje też choćby komody czy łóżka, szafki kuchenne, biurka i krzesła, a nawet lustra, możemy spodziewać się, że zatrudnieni w niej specjaliści „z niejednego pieca chleb jedli" i znają swój fach od podszewki. Zwłaszcza jeżeli tworzą w różnych gatunkach drewna i stylistykach, oferują meble zarówno gotowe, jak i robione pod wymiar, a także dostosowane do możliwości konkretnego wnętrza warianty tych pierwszych!

Ponadczasowy trend

Sosna jest najczęściej występującym gatunkiem drewna w Polsce, a na świecie występuje aż 80 różnych gatunków sosny. Ze względu na łatwą dostępność, sosna stała się bardzo popularnym materiałem wykorzystywanym przez firmy stolarskie. Materiał ten jest niezwykle łatwy w obróbce, ma szerokie zastosowanie, a także jest bardzo estetycznym i ekonomicznym rozwiązaniem. To co cechuje meble sosnowe to funkcjonalność i wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki swojej sprężystości może przybierać dowolne kształty. Najczęściej meble sosnowe wykorzystywane jest do produkcji komód, stolików czy łóżek sypialnianych. Ogromną zaletą mebli sosnowych jest higroskopijność, czyli oddają lub uzupełniają nadmiar wilgoci poprzez kontrolę poziomu wilgoci. Meble sosnowe dedykowane są osobom, które zmagają się z alergiami. Dzięki właściwościom elektrostatycznym wokół mebli nie unosi się kurz. Meble wykonane z sosny pasują do każdego stylu jaki panuje we wnętrzach. Styl skandynawski, minimalistyczny czy nowoczesne aranżacje będą świetnie komponować się z naszą sosną. Dodatkowo stworzymy w naszych pomieszczaniach przytulny klimat.

Pielęgnacja mebli sosnowych

Zakup mebli sosnowych to świetna inwestycja na lata. Doskonała jakość w niskiej cenie sprawi, że nasze mieszkanie będzie wyjątkowe. Jednak, aby nasze meble służy nam jak najdłużej, musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji mebli. Najważniejszym elementem impregnacji mebli sosnowych jest olejowanie. Aby drewno zachowało swój naturalny kolor najlepiej wykonywać zabieg olejowania raz w miesiącu. Sosna , która jest poddana na działanie promieni słonecznych, może spowodować ciemnienie koloru mebli. Jeśli nasze meble pokryte są lakierem , należy stosować środki antystatyczne, które zapobiegają osadzaniu się kurzu na meblach. Używajmy ściereczek z mikrofibry, które nie spowodują zarysowań. Jeśli nasze meble sosnowe pokryte są woskiem stosujmy specjalne mleczka, dzięki którym zachowamy piękny wygląd mebli. Przy polerowaniu pamiętajmy o jednej ważnej zasadzie, czyli wykonywaniu płynnych ruchów wzdłuż linii słojów.

Meble Sosnowe STar

ul. Płowiecka 25
04-501 Warszawa
Tel/Fax 22 815 35 98
Pon-Pt 10-18
Sobota 10-14
www.meblesosnowe.eu

Materiał informacyjny Meble Sosnowe STar

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.