Nad Stawem - dom weselny, hotel, restauracja

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Dom Weselny "Nad Stawem"

Nad Stawem - dom weselny, hotel, restauracja

Materiał informacyjny Dom Weselny "Nad Stawem"

Obiekt Nad Stawem to dom weselny, hotel, restauracja oraz teren rekreacyjno - sportowy. Obiekt posiada 25 pokoi hotelowych w wysokim standardzie. Na terenie obiektu znajdują się 3 stawy rybne na których można wędkować, spacerować, a także grillować. Ponadto można skorzystać z wielofunkcyjnego kortu tenisowego na którym oprócz tenisa zagramy w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę. Nieopodal położone jest duże trawiaste boisko do piłki nożnej oraz boisko do siatkówki plażowej. Na działce znajduje się także skansen historycznych maszyn rolniczych oraz kilkusetletni dąb pod którym można spocząć w upalne dni.

Zapraszamy do naszej nowo otwartej Restauracji Nad Stawem, która kieruje do swoich klientów zróżnicowaną ofertę konsumpcyjną. W menu znajdą się potrawy kuchni polskiej, europejskiej i regionalnej.

Szukasz miejsca nie niezapomnianą imprezę?

Dom Weselny „Nad Stawem” w Rosiejowie zapewni Wam udane wesele, komunie, chrzciny i imprezy okolicznościowe. To idealne miejsce na wymarzone przyjęcie, spokój i prywatność naszych gości. Oferujemy profesjonalną pomoc przy organizacji wesela i innych imprez, również w aranżacji i wystroju wnętrz, dekorację stołów. Gwarantujemy doskonałą kuchnię oraz menu dostosowane do Państwa oczekiwań.

Hotel

Dla wygody Państwa gości przygotowaliśmy 70 miejsc noclegowych rozlokowanych w 21 przestronnych pokojach dwuosobowych oraz 4 apartamentach w standardzie ***. Każdy z pokoi wyposażony jest w

łazienkę, klimatyzację, komfortowe łóżka, przestronne biurka do pracy, telewizje oraz bezpłatny szybki bezprzewodowy internet WiFi.

Szkolenia, konferencje

Oferujemy Państwu wybór dwóch sal. Sala nr 1 mieszcząca 550 osób oraz sala nr 2 mieszcząca 170 osób. Dla Państwa posiadamy równie 4 pokoje gościnne. Oferujemy również możliwość wykonywana zdjęć w plenerze oraz ogródek kawiarniany dla gości w ciepłych porach roku.

Zamów u nas wspaniałe dania cateringowe.

Pyszne, świeże i zawsze wysokiej jakości Dania Cateringowe, na święta, urodziny, prywatki, komunie, chrzciny i wesela.

Dom Weselny "Nad Stawem"

Rosiejów 106
28-530 Skalbmierz
woj. Świętokrzyskie
Polska

697 753 132
609 306 600

info@nadstawem.com
http://nadstawem.com

Nad Stawem - dom weselny, hotel, restauracja
Materiał informacyjny Dom Weselny "Nad Stawem"

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.