Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Paweł Gzyl

Natalia Kukulska: nie podążam za tłumem

Natalia Kukulska porusza na nowej płycie również ekologiczną tematykę. W piosence „Ostatnia prosta” śpiewa: „Zasobów nowych brak”. „Nie szanując tego, Fot. mat. prasowe Natalia Kukulska porusza na nowej płycie również ekologiczną tematykę. W piosence „Ostatnia prosta” śpiewa: „Zasobów nowych brak”. „Nie szanując tego, co mamy, co daje natura, zmierzamy ku zagładzie. Inaczej chyba powinniśmy zacząć szukać sobie nowego miejsca w kosmosie” - powiedziała nam w rozmowie.
Paweł Gzyl

„Halo, tu Ziemia” - nawołuje Natalia Kukulska w tytule swojej nowej płyty, która ma właśnie dzisiaj swoją rynkową premierę. A nam gwiazda piosenki opowiada nie tylko o jej powstawaniu, ale też o swoim mężu i dzieciach, metafizycznych rozterkach i problemach z dzisiejszą Polską.

Dwa lata temu wydałaś płytę, potem byłaś trenerką w telewizyjnym talent show, później urodziłaś córeczkę, a teraz wydałaś kolejny album. Skąd ten przypływ energii?

Nagrałam również piosenki do trzech filmów animowanych - czyli coś w sam raz dla mojej małej Laurki... A skąd ta energia? Nie wiem - może z kosmosu? Do niego nawołuje tytuł nowej płyty - „Halo, tu Ziemia”. Wydaje mi się, że mam teraz dobry czas i pracuję na wyższych obrotach. Może daję temu wszystkiemu radę, bo sprawia mi to przyjemność?

Poprzednie dziecko urodziłaś 12 lat temu. Może to przyjście na świat Laurki tak Cię pozytywnie nakręciło?

Na pewno. To już czysta chemia - czyli kwestia hormonów. Choć oczywiście zapewne również miłości. Na pewno mogę mówić o wielkim szczęściu, że dobrze przeszłam ciążę. Byłam bardzo aktywna - i prawdziwego urlopu macierzyńskiego miałam zaledwie półtora miesiąca. Od razu potem zaczęłam koncertować i kończyć płytę. A żadnych dopalaczy nie biorę! (śmiech)

Małe dziecko w domu to mnóstwo obowiązków. Jak sobie z tym radzisz?

Ostatnia kładę się spać i pierwsza wstaję (śmiech). Takie miałam też wakacje - dziesięć dni, podczas których nieustannie siedziałam w mailach i na telefonie. Na pewno nie będzie tak na dłuższą metę. Teraz dużo dzieje się w moim życiu, co wyzwala we mnie większą adrenalinę i pozwala ze wszystkim jakoś się uporać. Tylko muzyka daje mi możliwość oderwania się od tej prozy życia.

W pozostałej części tekstu przeczytasz:

 • Dlaczego nowy album artystki jest „przełomowy i wyjątkowy”?
 • Jakie jest zdanie wokalistki o współczesnej roli kościoła?
 • Jak każdy powinien dążyć do wolności?
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.