Spokojna przystań. Domy dla wymagających seniorów

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Spokojna przystań. Domy dla wymagających seniorów

Materiał informacyjny

Wybór nowego miejsca zamieszkania zawsze jest trudną decyzją - co dopiero, gdy szukamy czegoś dla seniora z własnej rodziny, często przyzwyczajonego do pewnych wygód i wymagającego opieki! Na szczęście nie musicie szukać już dłużej, bo oto przedstawiamy 3 najważniejsze z wielu powodów, dla których możecie śmiało zakwaterować swoich rodziców lub dziadków u nas!

ZAKWATEROWANIE

Nie spełnią się tutaj czarne sny babci o dzieleniu pokoju z osobą o zupełnie innych potrzebach. Ze względu na to, że dysponujemy dwoma domami, w jednym mieszkają osoby aktywne i bardziej samodzielne, a w drugim chorzy, wymagający więcej spokoju i opieki. Dzięki temu podziałowi możemy lepiej spełniać oczekiwania naszych pensjonariuszy. W obu domach możliwy jest wybór pokoju ze współlokatorem lub pojedynczego.

LOKALIZACJA

Jesteśmy umiejscowieni w podwarszawskich miejscowościach Baniocha oraz Jazgarzew. Są to ciche miejscowości z czystym powietrzem, dzięki czemu seniorzy mają u nas zagwarantowany spokój i możliwość spędzania czasu w ogrodzie. Jednocześnie jesteśmy jednak na tyle blisko Warszawy, by zawozić pensjonariuszy na wizyty lekarskie do najlepszych specjalistów oraz by rodzina mieszkająca w stolicy mogła regularnie nas odwiedzać.

Spokojna przystań. Domy dla wymagających seniorów

OPIEKA I PERSONEL

Gwarantujemy naszym seniorom całodobową opiekę, stałą obecność pielęgniarek, regularne wizyty lekarza i rehabilitanta, smaczne jedzenie oraz wifi - żebyście mogli być w stałym kontakcie nawet przez kamerkę! Managerowie naszych domów to mili i uśmiechnięci ludzie, którzy są stale dostępni pod telefonem. Nie zapominają nie tylko o potrzebach cielesnych, ale też duchowych - organizują pokazy taneczne i muzyczne i na pewno nie przegapią urodzin pensjonariuszy! Na życzenie istnieje również możliwość odprawiania prywatnych mszy w naszych domach.

Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu:
Tel. 501 182 362
e-mail biuro@spokojnaprzystan.pl, spokojnaprzystanjazgarzew@wp.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.