WEKTER Helicopters to niezapomniane loty widokowe

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

WEKTER Helicopters to niezapomniane loty widokowe

Materiał informacyjny

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja do latania. Lot helikopterem to przestrzeń, wolność, piękne widoki i niemal nieograniczone możliwości przemieszczania się w dowolnym kierunku, w którym tylko poniosą nas oczy. Naszym wspólnym celem jest umożliwienie każdemu możliwości przeżycia takiego doświadczenia w formule “Flight Sharing”. Profesjonalny zespół zadba o to, żeby każdy lot naszym śmigłowcem był wyjątkowy, bezpieczny i komfortowy.

Loty helikopterem

Oferujemy loty widokowe, usługę podniebnej taksówki oraz wiele więcej. Każdy lot naszymi śmigłowcami to wyjątkowe doświadczenie, a my dbamy, żeby zostało w pamięć na dłużej. Latamy helikopterami Robinson R44, na pokładzie których w komfortowych warunkach oprócz pilota podróżować mogą aż 3 osoby. Latamy wszędzie tam, gdzie pozwala nam na to prawo lotnicze.

Usługi dla biznesu

Cenimy Twój czas, tak samo jak Ty. Z nami dotrzesz na miejsce szybko, prestiżowo, bezpiecznie i komfortowo, zostawiając korki daleko w dole. Pomożemy Ci również zrobić dobre niepowtarzalne wrażenie na ważnym kliencie i sprawimy, że Wasza relacje jeszcze bardziej się zacieśnią. Latamy na terenie Polski i Europy.

Pełen profesjonalizm

Począwszy od działu obsługi, przez personel naziemny aż po pilotów – możesz liczyć na zawsze najwyższą jakość i profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Najbardziej cenimy sobie bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie naszych klientów. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą.

Wekter Helicopters

100 7, 58-564 Sosnówka

48 535 040 040

loty@wekter-helicopters.eu

https://wekter-helicopters.eu/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.