Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Za pobicie matki należy ci się wp... Jak doszło do brutalnego morderstwa w Rębielicach Królewskich?

Czytaj dalej
Fot. PC
BR

Za pobicie matki należy ci się wp... Jak doszło do brutalnego morderstwa w Rębielicach Królewskich?

BR

Przed częstochowskim sądem rozpoczął się proces mężczyzn oskarżonych o brutalne morderstwo w Rębielicach Królewskich. Zbigniew D. zaatakował swojego ojca. Następnie Dawid N. zadał Edwardowi D. 42 ciosy nożem w okolice głowy, szyi i klatki piersiowej. Ofiara była przytrzymywana przez Zbigniewa D. Gdy Edward D. przestał dawać oznaki życia, mężczyźni zawinęli jego ciało w kołdrę i wrzucili je do 10-metrowej studni.

Za pobicie matki należy ci się wp... - powiedział Zbigniew D. i rzucił się na ojca. Tak rozpoczęła się rodzinna tragedia w Rębielicach Królewskich w powiecie kłobuckim. Jej finałem było zabójstwo Edwarda D.

Wczoraj przed częstochowskim sądem rozpoczął się proces w tej sprawie brutalnego zabójstwa w Rębielicach Królewskich

Do zabójstwa doszło 8 lutego w Rębielicach Królewskich. Jak ustalili śledczy, Edward D. od 20 lat nie pracował i pozostawał na utrzymaniu żony. Mężczyzna nadużywał alkoholu oraz bił żonę i synów. W 2001 roku Edward D. został skazany na karę 6 lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa syna, Dariusza D. 1 lutego 2017 roku pijany Edward D. pobił żonę. Halina D. wyprowadziła się z domu i zamieszkała u rodziny.

Halina D. ustaliła z synem, Zbigniewem D., że 8 lutego przyjedzie po nią, aby zabrać ją do swojego domu w Zabrzu. Zbigniew D. wraz z konkubiną, jej 5-letnim dzieckiem i jej 19-letnim bratem, Dawidem N., tego samego dnia po południu przyjechali do miejscowości Kamieńszczyzna.

Mężczyźni pieszo udali się do Rębielic Królewskich. Po drodze ubrali się w ciemne „robocze” stroje. Obydwaj ani przez chwilę nie zdejmowali z dłoni rękawiczek.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

BR

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.