Zamek Krzyżtopór w Ujeździe

Czytaj dalej
.

Zamek Krzyżtopór w Ujeździe

.

Zamek Krzyżtopór w Ujeździe to miejsce niezwykłe na mapie województwa świętokrzyskiego, miejsce pełne magii, niezwykłej historii, którą warto poznać i zachwycić się potęgą rodu Ossolińskich.

Instytucja Kultury Zamek Krzyżtopór w Ujeździe dysponuje różnymi atrakcjami dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych, które mającą na celu pokazanie turystom zarówno z naszego województwa jak również z całej Polski piękna ziemi świętokrzyskiej i gminy Iwaniska.

W kierowanej do Państwa ofercie posiadamy:

W jesiennej ofercie czekają na zwiedzających noce z duchami oraz Andrzejkowa noc magii i wróżb.
Prowadzimy również warsztaty bożonarodzeniowe oraz wielkanocne.

Instytucja Kultury Zamek Krzyżtopór w Ujeździe dysponuje również dwoma salami udostępnianymi na szkolenia, spotkania firmowe oraz prezentacje.
Na terenie obiektu znajduje się Sklepik z Pamiątkami oraz Kawiarnia Zamkowa, z których dochód jest przeznaczany na renowację i odbudowę Zamku Krzyżtopór.

Instytucja Kultury Zamek Krzyżtopór na każdy sezon turystyczny przygotowuje wiele ciekawych imprez plenerowych z udziałem grup rekonstrukcyjnych. Podczas rycerskich potyczek przybyli goście mogą obejrzeć pokazy walk, tańców oraz spróbować swoich sił w konkursach sprawnościowych.

Każdego roku Instytucja Kultury pamięta również o najmłodszych turystach organizując Zamkową Akademie Małego Rycerza. Z tej okazji dzieci mogą uczestniczyć w pokazach rycerskich, skorzystać z wielkiego balonowego placu zabaw oraz wziąć udział w warsztatach archeologicznych.

Zapraszamy wszystkich do Zamku Krzyżtopór w nowym sezonie turystycznym 2021. Czeka jak zwykle wiele atrakcji. Na naszych milusińskich już 6 czerwca czekają atrakcje z okazji Dnia Dziecka, a na zakończenie wakacji wielki Festiwal Historii Światła i Ognia z nowym ogniowym pokazem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorami, służymy pomocą i zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej https://krzyztopor.org.pl/zamek/index.php/pl/.

Obiekt czynny:

.

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.