Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Zuzanna Bijoch: Widzę, jak Katowice pięknie się zmieniły

Czytaj dalej
Fot. Facebook Zuzanna Bijoch
Bartłomiej Wortolec

Zuzanna Bijoch: Widzę, jak Katowice pięknie się zmieniły

Bartłomiej Wortolec

Pochodząca z Katowic supermodelka Zuzanna Bijoch na stałe mieszka w Nowym Jorku. Obecnie możemy oglądać ją w programie TVN „Azja Express”. W rodzinnym mieście jest cztery razy w roku. Nam mówi, jak widzi miasto i jakie jest jej życie w USA.

Jak odbierasz Katowice, kiedy tu bywasz?
W Katowicach jestem mniej więcej cztery razy do roku. Zostaję zawsze na około tydzień i za każdym razem, gdy przyjeżdżam, miasto bardzo się zmienia. Wyprowadziłam się cztery lata temu - to był moment, gdy zaczęto przebudowywać dworzec.

📸By @olivierrosephotography 💄💋 @morgane_martini

Post udostępniony przez Zuzanna Bijoch (@bijochzuzanna)

Pamiętasz starą kładkę i dawny dworzec?
Tak. Uczyłam się w Pałacu Młodzieży, a później w „Koperniku”, więc zawsze musiałam mijać dworzec, by dostać się do szkoły. Strach było tamtędy przechodzić, a teraz wygląda super. Nowe sklepy, usługi itd. Jest lepiej! Ponadto cały kompleks budynków przy Muzeum Śląskim jest na światowym poziomie. Kiedyś opublikowałam zdjęcia tego miejsca na Instagramie i ludzie pytali, gdzie to jest, nie wiedzieli, że Katowice mają taki potencjał. To bardzo budujące i cieszy mnie, że wszystko zaczyna mieć poziom europejski. Dodatkowo odbywają się tutaj świetne festiwale, jak Tauron czy Off Festival. Dużo się dzieje. Słyszałam, że w Altusie będzie nowy hotel, a wiadomo, że prestiż miasta wzrasta, kiedy pojawiają się międzynarodowe hotele. Czyli, gdy wyjechałam... Katowice zaczęły tętnić życiem i zmieniać się na plus.

ZUZANNA BIJOCH W AZJA EXPRESS

Zapraszasz do Katowic swoich znajomych ze świata?
Jeszcze nie miałam okazji zaprosić do Katowic swoich znajomych, ale przyjedzie tutaj mój chłopak. Jest Amerykaninem. Był w Krakowie, Warszawie, ale jeszcze nie dotarł do Katowic. Będzie pierwszy raz. Właśnie zastanawiałam się, jak będzie wyglądał ten pobyt. Pokażę mu nowe budynki w Strefie Kultury, rynek, ale także starsze części miasta, jak Nikiszowiec. Słyszałam też, że Fabryka Porcelany odżyła.

 • Jak mieszka się w Nowym Jorku?
 • Gdzie swoją przyszłość widzi Zuzanna Bijoch?
 • Jakie ma marzenia?

O tym przeczytacie w dalszej części wywiadu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Bartłomiej Wortolec

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.polskatimes.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.